Experimentální konstelace

Pro pravdivý náhled na váš problém a jeho řešení využívám prověřený systém konstelací – to znamená, že po dohodě s „moderátorem“ konstelací si vyberete z přítomných účastníků zástupce za jednotlivé osoby, aspekty, archetypy apod. (záleží na tom, jakého tématu se problém týká). A dále jen přihlížíte, jak se tito zástupci po určité době začnou chovat dle svých niterných pocitů. Úloha moderátora spočívá v tom, že využívá síly systému a pomocí různých metod a komunikací s jednotlivými účastníky konstelace systém harmonizuje.

Konstelace mohou vyhledat zpětně nevědomé zážitky, identifikovat a uzdravovat je, poskytnout zcela nový pohled na nejrůznější situace a problémy v životě a přinést jasnost, novou strukturu a nové prospěšné strategie, novou energii, poznání a motivaci. Konstelace mohou být základem integrace naši roztříštěné duše. Tyto integrační procesy pak v naší duši mohou léčit vnitřní rány a bolesti, uvolňovat zadržené traumatické energie, ukončovat obranné strategie a projasňovat naši mysl.

Konstelace lze stavět na jakékoliv téma, na jakoukoliv situaci, která vám vadí a nevyhovuje!

Pokud máte zájem zúčastnit se semináře experimentálních konstelací, pro aktuální informace o nejbližším termínu, místu konání či případně zadaném tématu si můžete napsat na email terapieprotebe(zavináč)seznam.cz.