Metoda Zruš, co ti vadí

Při svých terapiích používám revoluční metodu Zruš, co ti vadí a v případě potřeby regresní terapii. Nikdy nepoužívám hypnózu. Pracujeme při plném vědomí, pouze se zavřenýma očima.

S každým klientem pracuji individuálně a intuitivně, takže nikdy dopředu nevím, jakou terapii budeme dělat a jak dlouho to bude trvat, či jak to bude probíhat. Každý jsme naprosto jiný, každý potřebuje jiný přístup i  postup. Plně respektuji Vaši osobnost i Vaše potřeby.

Každý problém, který v životě máme – ať už na úrovni tělesné, pocitové nebo duševní – někdy vznikl. A pokud jsme ho nevyřešili, máme ho „s sebou“ v podvědomí celý život. Většinou nezůstane jen u toho původního problému – nabalují se další a další – vždy na stejné téma, jen ty zkoušky jsou tvrdší a tvrdší. Dokud nepochopíme. Takto funguje Škola života.

Při terapii neřešíme všechny problémy na podobné téma – najdeme ten skutečně první, vyřešíme ho a vyřešíme současně všechny identické problémy.

Zní to neuvěřitelně.

Přesto je to tak, funguje to.

Úleva z vyřešených situací se dostavuje okamžitě – vnímáte jí  fyzicky i  pocitově.

Pokud budete při terapii řešit např. vztah s druhým člověkem, tak při vašem prvním setkání s tímto člověkem cítíte změnu. Cítí jí i ten druhý. Aniž byste mu cokoliv sdělovali, chováte se k sobě jinak. Nic nevysvětlujete, neodůvodňujete. Cítíte se lépe.  A ten druhý také, i když tomu možná vůbec nerozumí.

To Vy jste se změnili. A teď se může změnit i on……

Terapii, kterou Vám nabízím, lze úspěšně použít např.:

  • na problémy ve vztazích – s partnery, rodiči, dětmi, kolegy v práci, sousedy….
  • na problémy ve vztahu Já sám k sobě, k vlastní sebehodnotě, k penězům, k práci, k vlastnímu tělu, ve vztahu k Bohu, k majetku…
  • při fyzických potížích – buď přímo ulevuje od bolesti  nebo zmírňuje příznaky, příp. urychluje hojení a regeneraci…
  • při zpracování traumatu – např. něčí smrt, rozchod, rozvod, ztráta, znásilněníapod…
  • při zpracování fóbií, strachů, stavů úzkosti, deprese, temná noc duše apod…
  • při pochopení smyslu vašeho života, nalezení svého životního poslání v tomto životě, pochopení daných životních okolností při svém narození a v průběhu dětství    a dospívání….

Terapie může trvat až 4 hodiny. Ale uteče to, ani nebudete vědět jak.