O mně

Od dětství mě fascinoval vesmír, hvězdy, planety, filozofie, psychologie .

Od svého mládí jsem cvičila a stále cvičím jógu. Hledala jsem sama sebe přes zdravou výživu, cvičení, dýchací techniky, pozitivní myšlení – možná jste někteří z vás prošli podobnými zkušenostmi :-)

Několik let jsem se věnovala Osho Zen tarotu,  práci s podvědomím, s myslí, s podosobnostmi v našem podvědomí. Naučila jsem se channeling (komunikace s duchovními bytostmi), který ráda používám dodnes jako další formu pomoci a zdroj cenných informací.

Pak jsem zažila obrovské trauma, které naplno otevřelo mé nezpracované problémy z dětství i z minulých životů a dostala jsem se do fáze, když už jsem chtěla zemřít. Prosila jsem Boha, ať už si mě vezme k sobě, že už nemůžu dál. Neměla jsem sílu, chuť ani důvod se v příštím okamžiku nadechnout…

V těchto vypjatých okamžicích jsem dostala kontakt na jednoho terapeuta alternativní psychoterapie, kterého jsem navštívila  a prodělala u něj terapii.  Tímto dnem se můj život otočil o 180 stupňů. Pochopila jsem, jak jsem si celý život vytvářela každou okolnost, událost – jen proto, abych pochopila, abych došla přesně do tohoto bodu. A najisto a bez všech pochyb jsem VĚDĚLA, že takto chci pomáhat lidem. Našla jsem po všech těch letech hledání a příprav své životní poslání, které touto prací naplňuji a snažím se dále se rozvíjet k ještě kvalitnější pomoci druhým i sobě.

Děkuji Bohu, že jsem našla svojí Cestu, která mě dovedla až k Vám.

V těchto dnech už je to mnoho  let, kdy mám možnost s vámi spolupracovat, pomáhat vám a těšit se spolu s vámi z výsledků vaší práce na sobě, z vaší radosti, z  vaší síly, z vaší odvahy  i znovunalezených  pocitů lehkosti Bytí.

S láskou a úctou  Hanka :-)