Energetická ochrana před veškerou negativní energií

Níže uvedený postup provádíme každé ráno před tím, než vstaneme z postele.

Představíme si, že se celé naše tělo nachází ve „vajíčku“ nebo v „bublině“, která nás chrání a ohraničuje náš osobní prostor. Až bude naše představa celistvá, vajíčko či bublinu zvenčí zesílíme silnou vrstvou např. skla (materiál nechám na vás ) – nevynecháme ani malý kousíček – celý povrch je na 100% kvalitně utěsněn. A teď si vycítíme, jaký pocit nám náš prostor nabízí…….

Můžeme předpokládat bezpečí, jistotu, ochranu apod…..

V případě podezření na černou magii nebo v případě velmi silné negace ze strany blízkých lidí můžeme povrch zesílené bubliny ještě celý obalit vrstvou zrcadel, odrážejících vše, co přichází zvenčí.

V dalším kroku uděláme toto prohlášení:

Tato bariéra je naprosto neprostupná pro veškerou negativní energii zvenčí (pro veškerou magii, pro přivtělené duše apod….) a trvá do…..(příštího rána, do večera, do příští obnovy…).“

Prohlášení je nedílnou součástí této ochrany vč.uvedení faktoru času a jasně definovaného záměru!!

Na konec vyplníme náš bezpečný prostor Božským světlem. Představíme si, že z prostoru nad naší hlavou proudí jasné bílé či zlaté světlo (příp. si barvu určete sami dle svého pocitu) a postupně naplňuje celý prostor. Toto světlo je vitalizující, léčivé, energetizující – dejte mu všechny kvality, které právě potřebujete.

Na závěr poděkujeme a můžeme vyrazit do nového dne

Tato energetická ochrana je inspirací ing. Pavla Karpety. Bližší informace na www.ragauian.cz