Moje zkušenost s biorezonanční terapií pomocí přístroje BICOM

 

V červenci 2014 jsem si zlomila nohu – lékaři to kvalifikovali jako dvojitou  tříštivou zlomeninu.  Prodělala   jsem operaci, kdy mi  lékaři nohu sešroubovali a zpevnili zevnitř materiálem z chirurgické oceli. Můžete si o tom a o dalších důležitých souvislostech přečíst článek „ Pravdivý obraz naší současné medicíny – moje  vlastní  zkušenost v roli pacienta“, který najdete na mých stránkách www.terapieprotebe.cz .

Po 17 dnech jsem byla propuštěna z nemocnice do domácího léčení.  Nebudu vás unavovat podrobnostmi o poruchách spánku, které jsem si z nemocnice přinesla domů, o úporné bolesti a léčení vyčerpaných ledvin a zejména psychickém vyčerpání. Na to všechno jsem si našla alternativní léčbu a pečovala o svoje tělo i duši tak, jak jsem nejlépe uměla. Po 2-3 týdnech se tyto potíže vyřešily. Ovšem co se nevyřešilo a přetrvávalo úporně i přes intenzivní léčbu bylinnými tinkturami, byl stav, který v rámci toho článku nazvu „předchřipkový“. Všichni jsme ho už zažili – celé tělo bolí, chybí nám energie, máme pocit zvýšené teploty, nic se nám nechce začínat , ale zase to není tak zlé, abychom si lehli pod peřinu s teplým čajem a započali léčbu.

Tento můj „předchřipkový“ stav byl zřejmě poúrazovým následkem. Snažila jsem se ho vyléčit velkými dávkami echinacei a lichořeřišnice ve formě bylinných tinktur. Nepomohla ani jedna z nich, ačkoliv je mám dlouhodobě vyzkoušené na sobě i na členech své rodiny. Nakonec jsem si nechala udělat rozbor krve, ale ten také nic zásadního neukázal.

Rozhodla jsem se objednat na biorezonanční terapii pomocí přístroje BICOM, kterou mi nabídl můj kamarád a učitel Roman Šneberg , viz www.vladamon.cz . V době, kdy jsem šla na tuto terapii, tak jsem na operovanou nohu nesměla našlapovat a měla jsem podpažní berle (konec srpna 2014). Pár dní po prodělané terapii se můj „předchřipkový“ stav dočista ztratil (a dosud se nevrátil J ) a výrazně se zlepšila moje fyzická kondice – na berlích jsem ušla najednou více jak 800 metrů bez přestávky.

Během terapie jsem zažila i velmi hlubokou meditaci – osobně na svém těle jsem si uvědomovala, že Život existuje v projevené a neprojevené formě. Je velkou výsadou prožívat jeho projevenou formu – umožňuje nám zažívat různé stavy vědomí, stavy emocionální i fyzické. Uvědomila jsem si, jaký dar pro můj vývoj je prožít stav bezmoci, naprostého odevzdání se do rukou druhých, být odkázaná na pomoc ostatních, zažívat stav bolesti i stav bez bolesti, pocit naprostého vyčerpání i blahodárného spánku, stav beznaděje i stav, kdy se moje zdraví viditelně zlepšuje… Dokázala jsem být za svoje zranění a za svůj úraz vděčná, protože mé vnímání a mou empatii s druhými výrazně posunul.

Druhou  biorezonanční terapii pomocí přístroje BICOM jsem postoupila v polovině října 2014. Už jsem mohla plně našlapovat na operovanou nohu a podpažní berle vystřídali tzv. francouzské hole. Moje stabilita se zlepšovala, ale stále jsem se bez berlí nemohla pohybovat a výrazně jsem byla omezená v situacích, kdy jsem si potřebovala něco podat či přenést rukama (měla jsem plné ruce berlí J ). Pár dní po druhé terapii se moje stabilita výrazně zlepšila až do té míry, že  jsem se po bytě začala pohybovat úplně bez francouzských holí, a to i při chůzi na schodech. Moje fyzická i psychická kondice s opět výrazně zlepšily a tuto terapii mohu všem potřebným vřele doporučit.

Hanka, www.terapieprotebe.cz