Účinná technika energetického dobíjení

Představte si, že jdete po louce, plné nádherně rozkvetlých barevných květů všech barev, tvarů a vůní……………Můžete tam potkat i další bytosti, které mají stejný cíl jako vy – energeticky doplnit a zharmonizovat všechna svá těla vč. těla fyzického.

Je krásně teplo, jasné nebe, svítí nad vámi slunce. Pokud jste hodně vyčerpaní, můžete si představit 2 slunce najednou ( vhodné např. při dlouhotrvajícím mlhavém či deštivém počasí, kdy trpíme nedostatkem slunečního svitu).

Kráčíte a najednou zjišťujete, že vám jdou naproti světelné bytosti, které o vás už ví a postarají se o vaší regeneraci. Přijdou k vám a doprovázejí vás na určité místo, (které si sami vyberete a představíte) – kde vás položí na měkké pohodlné lůžko.

Relaxujete a naplno odpočíváte na všech úrovních své bytosti.

Světelné bytosti nad vámi vytvoří velkou pyramidu ze Světla. Ležíte v ní na svém lůžku a naplno do sebe absorbujete živé Světlo. Toto Světlo je působením pyramidy velmi, velmi intenzivní a proniká do jedné každé buňky vašeho fyzického těla, do všech energetických center (čaker) i do všech těl, které vaše bytost obsahuje.

Cítíte, jak se do vás vlévá energie a vitalita ze všech stran….

Pokud pociťujete někde fyzický blok, či bolest – můžete do toho místa namířit a poslat silný paprsek Světla (příp. laserový paprsek), který toto místo prosvětluje a všechna negativní energie z tohoto místa „odtéká“ do Země, která tuto energii přeměňuje na Lásku. Planetě Zemi poděkujte a také poděkujte léčivému paprsku .

A nadále prociťujte, jak se do vás vrací vitalita a chuť do života.

Až se budete cítit naplněni, poděkujte všem bytostem (příp. energiím) za pomoc a s chutí do Života !!!